Český Blog

Originální české články a novinky

Autor NatalieSvetla Čas vložení Srp - 01 - 2021

Zimní oblečení

 

Tak zima už je tady a my by, jsme měli myslet na to, jak ochráníme nejen děti, ale také sebe. Při pobytu venku, musíme zvolit vhodné oblečení. Termoprádlo Moira Vás spolehlivě ochrání. Není žádnou pravdou, že je termoprádlo Moira určené pouze pro sportovce. Termoprádlo Moira je funkční oblečení, které spolehlivě odvádí pot a vlhkost od těla a tím snižuje riziko nemoci. Jen termoprádlo Moira Vás před chladem neochrání. Důležité je správné vrstvení. Termoprádlo Moira odvádí pot a vlhkost do dalších vrstev oblečení. Pokud pracujete venku, termoprádlo Moira si zamilujete. Je pohodlné, je vhodné i pro citlivější pokožku a je velmi příjemné.
Správné vrstvení oblečení by mělo začínat tílkem, které těsně přiléhá k tělu. Druhou vrstvu by, mělo tvořit takzvané civilní oblečení. Tričko, mikina rolák, svetr a podobně. Třetí vrstva by, měla být tepelně izolační, nejlepší je použití oblečení z fleecového materiálu. Čtvrtá vrstva je bunda, nebo kabát, zkrátka oděv který neprofoukne. Sportovci mohou nosit ještě pátou vrstvu, která je nepromokavá. Pozor, špatné vrstvení ovlivňuje funkčnost termoprádla.
Dá se říct, že další velmi důležitou součástí dětského šatníku jsou dětské pleny. Dětské pleny tvoří oděv, bez kterého se žádné malé dítě neobejdete. Měli by, jste zvážit možnosti, které nabízejí dětské pleny látkové. Dětské pleny jednorázové jsou zažité a používání je rychlejší, ale pokud si přečtete více, zjistíte že látkové pleny jsou tou správnou volbou.

 

Categories: Obchod